Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozina cup

5. 7. 2014

"KOZINA CUP "

Místo konání: Travnaté hřiště TJ Dynamo Oleksovice

Termín:  5. července ( státní svátek )

Startovné: 1000

Hrací doba: 1x20min

Systém: Turnaj je určen pro max 25.mužstev,hraje se na 3 hřištích(40x20m).V základních skupinách,poté následuje play-off -prezentace mužstev v 8:00h

Pravidla: Počet hráčů v poli 4+1(střídání hokej.způsobem).Brankář rozehrává rukou z brankoviště,smí vyhazovat přes půlku a musí rozehrát do 4 vteřin.Nesmí chytat malou domů.Auty a rohy se kopou,nejsou povleny skluzy(do hráče).O pořadí ve skupinách rozhodují body(3za výhru,1za remízu),vzájemný zápas,skóre,při jeho rovnosti rozhoduje větší počet vstřelených branek(případně dodatečné penalty).

Občerstvení: Po dobu turnaje zajištěno pořadateli.

ceny: Pro týmy na 1-4 místě poháry + věcné ceny,nejlepší brankář,hráč.Vítěz získává kromě poháru za 1.místo i pohár putovní.

Kontakt: Dočekal Jiří 736 18 47 55

Dočekal Michal 607 82 82 72

email: fckozina@seznam.cz

 

 ročník 2005 - vítěz Suchej Řádek

nejlepší hráč:Kamil Hort (Suchej Řádek)

nejlepší brankář:Miroslav Večeřa (Dřevotvar)

 

ročník 2006 - vítěz Cukrovar

nejlepší hráč:Petr Čermák (Dřevotvar)

nejlepší brankář:František Treger (Cukrovar)

 

ročník 2007 - vítěz Dřevotvar Znojmo

nejlepší hráč: Petr Stehlík (Dřevotvar)

nejlepší brankář:Petr Kohoutek (Suchej Řádek)

 

ročník 2008 - vítěz Indiana Plumlov

nejlepší hráč:Daniel König (FC Kozina)

nejlepší brankář:Jan König st. (FC Kozina)

 

ročník 2009 - vítěz Benfica Mikulov

nejlepší hráč: Ivo Večeřa (Rebel's Okříšky)

nejlepší brankář: Petr Valenta (FK Spektrum 05)

 

ročník 2010 - vítěz Rebel's Okříšky

nejlepší hráč: Michal Pacholík (Rebel's Okříšky)

nejlepší brankář: Vejmelka David (Rebel's Okříšky)

 

ročník 2011 - vítěz Izolace Stehlík (Dřevotvar)

nejlepší hráč: Lukáš Hadraba (Wiegel V.Meziříčí)

nejlepší brankář: Jan Řeháček (Wiegel V.Meziříčí)

 

ročník 2012 - vítěz Izolace Stehlík (Dřevotvar)

nejlepší hráč: Ladislav Koňarik (FC Kozina)

nejlepší brankář: Ladislav Vaněk (Izolace Stehlík)

 

ročník 2013 - vítěz Davi Team Třebíč

nejlepší hráč: Ondřej Přibyl (Klasici Jihlava)

nejlepší brankář: Rostislav Kruba (Davi Team)

 

ročník 2014 - vítěz Davi Team Třebíč

nejlepší hráč: Martin Belica (ŠK Jarovce Bratislava)

nejlepší brankář: Michal Bogner (Šulínova Voda)

 

ročník 2015 - vítěz Relax Bratislava

nejlepší hráč: Jakub Vyskočil (Pohodáři p.B)

nejlepší brankář: Jiří Dočekal (FC Kozina)

 

ročník 2016 - vítěz Tasanda

nejlepší hráč: Tomáš Pospiš (Pohořelice)

nejlepší brankář: Jiří Koukal (Micmanice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kozina cup